Menu Flyout

1980s

Class News

Last Name

First Name

M.I.

Maiden Name

1980 Covell Catherine A Clawson
1980 LaFleur Kenneth E  
1980 Notor Linda M  
1980 Predmore Diane L  
1980 Schnelle Virgil B  
1980 Stephens Michael L  
1981 Finley Cheryl A  
1981 MacPherson Cheryl A  
1981 Montgomery Raymond C  
1981 Pritchard David W  
1981 Ruth Wendy J  
1982 Elder Wendi M Nordhausen
1982 Farahi Bahram    
1982 Iwersen Signe K Johnson
1982 Lundberg Mary L McCarthy
1982 Robertson Alice E Nolan
1982 Rooney Jo Ann   Hayeks
1982 Schaulis Kori K Hemingway
1982 Walter Janet D  
1983 Abi Saab Ziad H  
1983 Arrocha Irene I  
1983 Baker Monica C Henthorn
1983 Bonney Tammy R  
1983 Gomendo Reginald G  
1983 Long Debra A  
1983 Reuter Kristi A  
1983 Roesler John A  
1983 Shaw Michael K  
1983 Urbauer Joleen    
1984 Howell Rena N  
1984 Maturchek Mari C  
1984 Nieveen Lance A  
1984 Talbot Scott E  
1984 Walker Andrea K  
1984 Wood Robert B  
1985 Al-Hilail Mohammed S  
1985 Dobashi Katsuhisa    
1985 Gravel Denise E Zdrojowy
1985 Gray Gene A  
1985 Pike Joanna L  
1985 Richardson William R  
1985 Veno Michael    
1985 Yahya Noor A  
1986 Abu Bakar Noor A  
1986 Al-Amri Abdullah O  
1986 Al-Lababidi Nidal F  
1986 Almumen Amad J  
1986 Alomair Sameer A  
1986 Ball-Sherwood Ershal E Ball
1986 Banzhaf Julia S  
1986 Castellano Carlos    
1986 Eve Paula J Knuppel
1986 Flower Patrick L  
1986 Ghazali Badrulzaman    
1986 Handy Michael S  
1986 Ibrahim Mohamad S  
1986 Ibrahim Norhaliza B  
1986 Ismail Mohamad F  
1986 Joy Jennifer L  
1986 Katz Kirsten L  
1986 Lastovica Jan R  
1986 Matthes Nancy L Buhr
1986 Muhamed Said Ahmad S  
1986 Mustapha Azlin    
1986 Nunez Henry J  
1986 Osman Yaakob    
1986 Rahman Rosemawarni    
1986 Saito Tomomi    
1986 Sanz Leopoldo F  
1986 Shahrudin Shahrin B  
1986 Smith Jeffrey T  
1986 Stock Becky J  
1986 Villar Wilmer A  
1986 Wan Mohamed Wan Azizi    
1986 Yaakob Nor'afiza B Saim
1986L Morlok Kathy J Wieser
1987 Abdulmajid Zuraina    
1987 Agard Mark A  
1987 Arraiz Adriana M Bastidas
1987 Che Wan Wahab Khairul A  
1987 Dockter Carol D  
1987 Kassim Saifulanuar    
1987 Mat Mohamed Zaidah    
1987 Petersen Jill R Frey
1987 Srisittikum Chutintorn    
1987 Thorpe Andrew J  
1987 Tomjack Sheila L Newlun
1988 Abdul Manap Razak    
1988 Abdullah Manawar    
1988 Chung We-Ryeon    
1988 Clemons Jefferson T  
1988 Diekmann Donald A  
1988 Diesen Dawn M  
1988 Gamble Jerry D  
1988 Johnson Charles W  
1988 Medbery Kimberly K  
1988 Mohd. Salleh Othman B  
1988 Mohd. Yusof Md. Nazri    
1988 Muda Noryate    
1988 Patton Jennifer L Wade
1988 Plambeck Leann K  
1988 Sakkijha Ali Ahmad    
1988 Thompson Kim S  
1989 Abdullah Aishah B  
1989 Al-Attar Abdullah A  
1989 Bank Deborah A Persing
1989 Davis Andre L  
1989 Ellerbrake Heidi A  
1989 Greer Gary L  
1989 Harris Nancy A Whitmarsh
1989 Kassim Mohamad Mahyuddin    
1989 Md Alias Ruslan    
1989 Mendoza Carol E Bednar
1989 Mohrman Shawn L  
1989 Saleh Salah Amin    
1989 Schmidt Brenda S Stinson
1989 Shimo Tomoko    
1989L Olson Wesley K